A lány és a farkas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A lány és a farkas

Fantasy szerepjáték
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Top posters
Admin
Vízesés Vote_lcapVízesés Voting_barVízesés Vote_rcap 
Velizarii O'Reely
Vízesés Vote_lcapVízesés Voting_barVízesés Vote_rcap 
Liselith Blackwood
Vízesés Vote_lcapVízesés Voting_barVízesés Vote_rcap 
Masha Roberts
Vízesés Vote_lcapVízesés Voting_barVízesés Vote_rcap 
Armell Roslin
Vízesés Vote_lcapVízesés Voting_barVízesés Vote_rcap 
Alaric Roberts
Vízesés Vote_lcapVízesés Voting_barVízesés Vote_rcap 
Caleb S. Roberts
Vízesés Vote_lcapVízesés Voting_barVízesés Vote_rcap 
Andrew Mosshart
Vízesés Vote_lcapVízesés Voting_barVízesés Vote_rcap 
Zoya Brighton
Vízesés Vote_lcapVízesés Voting_barVízesés Vote_rcap 
Legutóbbi témák
» Dreamer's Fantasy rpg
Vízesés Icon_minitimeCsüt. Okt. 31, 2013 12:57 am by Vendég

» kilencedik csoport
Vízesés Icon_minitimePént. Jan. 18, 2013 6:43 am by Vendég

» Once Upon a Time
Vízesés Icon_minitimeCsüt. Dec. 20, 2012 6:57 am by Vendég

» Mysterius Wolrd
Vízesés Icon_minitimeCsüt. Aug. 23, 2012 12:45 am by Vendég

» London Life
Vízesés Icon_minitimeHétf. Aug. 20, 2012 11:15 am by Vendég

» Ripper time
Vízesés Icon_minitimeSzer. Aug. 01, 2012 9:44 am by Vendég

» Blazer Drive Szerepjáték
Vízesés Icon_minitimeHétf. Júl. 30, 2012 1:21 pm by Vendég

» Dream Life in LA
Vízesés Icon_minitimeCsüt. Júl. 12, 2012 10:15 pm by Vendég

» Angel and Demon
Vízesés Icon_minitimeCsüt. Jún. 28, 2012 7:12 am by Vendég


 

 Vízesés

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 57
Join date : 2012. Jan. 30.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Vízesés   Vízesés Icon_minitimeKedd Jan. 31, 2012 12:28 am

Az erdő mélyén találod, egy hegyoldalról ömlik lefelé. Gyönyörű látvány. Viszont mivel az erdőben van, ezért mindenféleképp veszély leselkedhet rád.
A vízesés körül zöld növények, ritka virágok amelyekre a boszorkányoknak esetleg szükségeik lehetnek. Rengeteg érdekes dolgot találni itt.
Vissza az elejére Go down
https://lanyesfarkas.serbianforum.info
Velizarii O'Reely
Admin
Admin
Velizarii O'Reely


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2012. Feb. 02.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitimeVas. Feb. 05, 2012 12:34 am

Masha

Az erdőben kóválygok, jobb híján cél nélkül, csak egykedvűen gyalogolok előre, bakancsos lábam alatt, roppannak, reccsennek a faágak, és zörög az avar. Nincs kedvem igazán semmihez, így utam, egy közeli vízesés felé veszem, hogy beleugorjak a jéghideg vízbe, és kicsit szundítsak a vízesés mögött lévő barlangban, ahol termálos a légkör. Fekete farmert viselek, aminek kicsit meg van szaggatva a térde, de nem azért mert baleset ért, csak mert így tetszik. 20 soros bakancsomnak kicsit magasított a talpa, mivel terepre tervezték, és így biztos hogy nem áll bele, semmi rondaság a talpamba, és nem is szúrja át. Mikor odaérek, a vízeséshez, nem látok ott senkit, így egyszerűen elfekszem a fűben, és egy kicsit heverészek, mielőtt belemennék a vízbe. Tökéletesen elütök a környezettől, és meg sem próbálom álcázni magam, bízok a képességeimben.
Vissza az elejére Go down
Masha Roberts
Vérfarkas
Vérfarkas
Masha Roberts


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2012. Jan. 31.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitimeVas. Feb. 05, 2012 12:44 am

Velizarii


Farkasként lépek be az erdőbe. Először csak körülszaglászok mindent, majd szétnézek. Sehol egy lélek. Csak az őzek, és a különféle állatok körülöttem, azok is nemsokára menekülnek. Nem érdekel. Igazából csak szétnézni jöttem, mielőtt az öcsémmel elmegyek a délutáni programomra. Mint minden nap.
Nos... az erdő. Kedvenc helyem felé veszem az irányt, ami ugye nem más mint a vízesés. A levegőbe szippantok mielőtt feltűnnék. Észreveszek valami furcsát. Másik farkas. Mostanság nem találkoztam egyel sem az öcséimen és rajtam kívül. Óvatosan előre lépek. Nem változok vissza, így valahogy biztonságosabbnak érzem magamat. Valahogy mindig is így szerettem védekezni. Farkas formában. Közelebb megyek, közelebb. Meglátom a másik farkast, de nem zavartatom magamat. Odalépek az vízeséshez, iszom belőle egy kortyot majd leülök és elkezdtek felfelé nézni. Szemem sarkából néha a másikra pillantok, kíváncsi vagyok, hogy vajon mit fog szólni hozzá, hogy itt vagyok, ide jöttem én is. Én nem túlzottan szeretem másik farkasok társaságát, de nem zavar, ha úgy jön véletlenül mégis a dolog. Az öcséimet megszoktam, bár abból is inkább csak a kisebbet. Ő az egyetlen, akit mindig elviselek magam mellett.
Vissza az elejére Go down
Velizarii O'Reely
Admin
Admin
Velizarii O'Reely


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2012. Feb. 02.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitimeVas. Feb. 05, 2012 2:53 am

Elmélyülten, majdnem el is szunyókálok, mivel nem keresem a balhét, átlag az talál meg engem. Már, majdnem az álom szélére sodródtam, mikor orromba hatol egy szag, egy farkas... De nem ám egyszerű szürke farkas, hanem alakváltó. Csodálatos. Kissé feljebb tornászom magam, és megnézem ki jön, egy farkas, ez aztán meglepő. Csak egy száj elhúzzással válaszolok a jelenlétére, és egy kis horkanással, majd nem zavartatom magam, visszadőlök, de fülemmel kétszer élesebben figyelek mint eddig. Hallani fogom ha felém jön, vagy ha rám ugrik. Nem vagyok benne biztos, mit akar, de ha ártani, akkor ő húzza a rövidebbet majd.
Vissza az elejére Go down
Masha Roberts
Vérfarkas
Vérfarkas
Masha Roberts


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2012. Jan. 31.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitimeHétf. Feb. 06, 2012 12:11 am

Nem túlzottan zavartatja magát, mint ahogy én sem. Kicsit elgondolkodom... ismét. Vajon közelebb menjek? Talán azt hinné, hogy támadni akarom. Nem, nem akarom. Egy istenért sem keresném a bajt ami azt illeti. Aztán úgy döntök, hogy mégis visszaváltozom. Eléggé csinosan vagyok felöltözve, egy egyszerű kis farmer, lila póló, felette egy fekete dzseki. A magassarkú se maradhat ki, ami hát... nem éppen a legelőnyösebb ezen a környéken. Halvány mosolyt eresztek el a másik farkas felé ha az ide pillant, majd kicsit közelebb megyek, de nem azért, hogy szóba álljak vele, hanem hogy a közeli fatörzsre letelepedjek. Kicsit pihenek, aztán majd meglátjuk. Szemem sarkából néha Velizarrira pillantok.
Vissza az elejére Go down
Velizarii O'Reely
Admin
Admin
Velizarii O'Reely


Hozzászólások száma : 34
Join date : 2012. Feb. 02.

Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitimeSzer. Feb. 08, 2012 10:27 am

Csukott szemmel hallgatom, merre megy, mit csinál, míg végül fura érzés kerít hatalmába és fél szemmel ránézek. Nahát, vissza alakult, és nem is akármivé... Szőke, nem az esetem éppenséggel de... mit mondjak, nem is néz ki rosszul, ahhoz képest. Közelebb lép, nekem pedig minden izmom megfeszül, már veszélyben érzem magam, de nem tesz semmit csupán leül az egyik kidőlt fatörzsre, nekem meg muszáj megjegyeznem.
- Nem találtál hozzám közelebb eső fát? - kis gúnyos, éles felhang is előfordul a hangomban, de ez nálam általában megrekeszti a kommunikációt, mert az emberek nem bírják ezt a hangot, de jobbat nem kapnak tőlem. Örüljenek, hogy nem irtottam ki a népességet... Dohogok egy kicsit, és félrefordítom a fejem a lány irányába hogy láthassa sminkelt arcom, és a piercingem.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Vízesés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vízesés   Vízesés Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Vízesés
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
A lány és a farkas :: Játéktér :: Erdő-
Ugrás: